Новинка

Скринька-скринька для прикрас шкіряна рожева шатулка комод із ключиком для прикрас Сундук для біжутерії
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 412
+380 (96) 583-40-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скриньки для прикрас
Велика рожева скринька для прикрас з екошкіри.
Виготовлена в зручної форми саквояжу з ручкою, закривається на замочок (ключик додається).
Щойно відкриваєте, зсередини кришки, є дзеркальце. Під ним відділення на гумці.
Дуже стильна та зручна скринька.
Рожевий колір дуже ніжно та гарно виглядає.
Скринька має три яруси. Є дзеркальце.
Верхній ярус має відділення для кілочок і дрібних прикрас.

Розміри:
- висота: 12 см
- довжина: 15 см
- ширина: 12 см
Цю й скриньки менших розмірів та інших кольорів можна замовити на нашому сайті Тренд року. У нашому інтернет-магазині є великий вибір Скринька для прикрас.
Ще більше пропонувань у наших Вінницьких магазинів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 12 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴




