Новинка

Скринька-скринька для прикрас шкіряна пудра рожева Скринька валізка для прикрас із дзеркалом
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 515
+380 (96) 583-40-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скриньки скрині для прикрас
Шикарна скринька валіза для біжутерії з дзеркальцем. Скринька прямокутної форми у формі валізи закривається на ключ.
Кейс скринька зроблена з екошкіри рожевого кольору, зсередини оксамитова тканина.
Досить містка валізашка-сундучок.
Щойно відкриваєте, зсередини кришки, є дзеркальце.
Дуже стильна, функціональна, красива та зручна скринька валізка для різної біжутерії. Такий виріб стане чудовим подарунком для дівчини.
Ця модель є в інших кольорах.

Розмір:
- висота 9 см, довжина — 25 см, ширина — 17 см.
Ще більше пропонувань у наших Вінницьких магазинів.
Якщо Ви хочете скриньку в іншому кольорі або розмірі заходите на наш сайт trend-goda.com.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 9 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴




