Топ скидка

Рюкзаки сумки прогулянкові
Золотистий прогулянковий молодіжний рюкзак.
У рюкзаку одне велике відділення на блискавці з двома кишеньками всередині, а також одна кишенька на блискавці спереду та дві маленькі кишеньки з боків.
Рюкзак прикрашений невеликими шипами.
Такий рюкзачок зручно брати із собою на прогулянку як невелику сумочку для телефона, ключів та інших дрібниць.
Розмір:
довжина по дну — 21 см, висота — 22 см, ширина по дну — 12 см
Є в металевому кольорі.

Більше пропонувань по рюкзакам і сумкам на нашому сайті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 12 см |
| Колір | Золотистий |
| Глибина | 11 см |
| Стан | Новий |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 21 |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Стиль | Молодіжний |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Одна |
| Підкладка | True |
| Основні атрибути | |
| Розмір | Малий |
| Кількість відділень | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко-шкіра |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴






