Новинка

Нічник Світильник Ліхтар новорічний декоративний білий зі свічкою Новорічна композиція з ліхтарем і лід свічкою
750 ₴
- В наявності
- Код: 172
+380 (96) 583-40-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нічник Led-ліхтар білий імітація свічки
Декоративний ліхтар зі свічкою з LED-підсвіткою (тепле жовте мерехтливе світло) на батарейках. Гарний, стильний нічник ліхтар, створить прекрасну атмосферу в домі. Прикрасить будь-яку Нову композицію.
Можна ставити на столик і вішати за ручку.
Розміри: висота 33 см, ширина 13 см на 13 см.
Працює від батарейок.
Більше пропонувань по сувенирам на сайті "Тренд року".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Новорічний нічник |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 13 см |
| Колір | Білий |
| Висота | 33 см |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Колір плафона | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




