Новинка

Книга-сейф скринька на замку, Україна Незламна Шкатулка книга сейф на ключику Подарунок книга шкатулка
950 ₴
- В наличии
- Код: 012
+380 (96) 583-40-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книги сейфи скриньки
Книга-сейф Украина Незламна з лицьового боку пам'ятки Києва.
Усередині металеві дверцята, які закриваються на замок. У наборі йдуть 2 ключі.
Всередині — металевий.
Такий сейф дуже схожий на справжню книгу, на дотик, як тверда книжкова палітра.
Розміри: ширина 17 см, висота 26 см, глибина 5 см.
Книга-сейф буде прекрасним подарунком на будь-який привід.
У нашому інтернет-магазині є великий вибір книг-сейфів на будь-який смак. Заходьте та вибирайте!
Більше Сувенірів і подарунків Ви знайдете на сайті trend-goda.com.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 26 мм |
| Внешняя ширина | 17 мм |
| Внешняя глубина | 5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика рисунка/формы | Успех |
| Тип | Книга-сейф |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴










